Kde si nechat reaktivovat airbag nebo provést diagnostiku řídící jednotky?

Automobily jsou jako všechny jiné stroje zařízení, které se mohou tu a tam porouchat. Některé vozy se nám bohužel kazí víc, jiné méně, v každém případě, pokud je chceme používat, je potřeba je nechat opakovaně opravit. Jak kvůli provozu samotnému, tak kvůli našemu zdraví a bezpečí, i bezpečí ostatních účastníků silničního provozu. Některé poruchy jsou však velmi záludné. Kde hledat kvalitní servis, kde si poradí s ledačíms?

Obraťte se na mte.sk pro reaktivaci airbagu

Pokud vám nefunguje airbag tak, jak má, jde o velmi závažnou poruchu. Pomoci může reaktivace airbagu. Rozsvítila se vám kontrolka právě pro funkci airbegu, a to jen tak náhodou, anebo při nějaké autonehodě? Airbeg je tím pádem nefunkční a je důležité jej nechat co nejdříve opravit. Jestliže se kontrolka rozsvítila náhodně, jde často o aplikaci základní diagnostiky systému a vyhodnocení paměti poruch. Mte.sk je vybavena nejmodernější autodiagnostikou, což zajistí rychlé a přesné určení poruchy. Tak dojde k určení, který z komponentů je nefunkční nebo odpojený.  Ve většině případů pak dochází k odstranění chyby.

Zjištění poruchy v řídicí jednotce

U mte.sk je provozována i diagnostika řídicích jednotek. Někdy je možné řídicí jednotku opravit, někdy to však možné není, protože je nezvratně poškozená. Velmi často jde o drahou záležitost, proto je dobré znát důvody, díky kterým dochází k poruchám řídicích jednotek. Těchto důvodů může být mnoho, např. použití nevhodných nebo nekvalitních elektronických součástek, zkrat na nastavovači volnoběhu, zkrat v regulačním okruhu škrticí klapky, zkrat na EGR ventilu atd.

Společnost provádí přehrávání z jedné řídicí jednotky do jiné. Díky špičkovému vybavení jsou zde schopní bezpečně přehrát nejen data imobilizéru a zabezpečení vozidla, ale i kompletní softwear pro řízení motoru.

Podívejte se na mte.sk a nechte si provést kontrolu nebo opravu vozidla, které nefunguje, jak má. Budete zajisté spokojeni.