Jak nejlépe na likvidaci odpadu v autoservisech?

produkuje nemalé množství odpadu a patří sem i autoservisy. Zde se produkuje zejména nebezpečný odpad, tedy odpad, který může kontaminovat okolí. Ve voze je řada nebezpečných kapalin a částí, které nemohou přijít mezi běžný odpad. Nebezpečný odpad z autoservisů je potřeba třídit a také vhodným způsobem likvidovat. Likvidace odpadu sice není snadný proces, ale když se obrátíte na firmu na Ecoservis.cz, tak se postará, abyste neměli s odpadem už žádné starosti.

Zajištění kompletního odpadového hospodářství

Firma nabízí autoservisům kompletní vedení odpadového hospodářství. Zajistí vám vše potřebné, abyste si jen mohli dát nohy na stůl. Jako první se postará o zajištění sběrných nádob. Postará se, abyste měli popelnice na nebezpečný odpad, kontejnery na autobaterie, šanony s dokumenty, ILNO i ceduli označující místo uložení odpadů. Na vás následně bude pouze správné třídění odpadů. Odvážení odpadu z plných nádob může být zajištěno na základě toho, že si odvoz objednáte nebo se můžete domluvit na pravidelných termínech odvážení tohoto odpadu. Kromě nebezpečného odpadu vám firma zlikviduje i běžný odpad.

Tato služba vás nemusí stát nic, protože firma odkupuje železo, barevné kovy, autobaterie a také katalyzátory. Postará se také o zajištění všech zákonných povinností, zajistí vám správné označení sběrných nádob, identifikační listy nebezpečných odpadů, přepravu odpadů bude hlásit za pomoci OLPNO na Ministerstvu a bude vést průběžnou evidenci odpadů. Také vám zpracuje roční hlášení za odpady. Tuto službu si můžete zajistit i samostatně a to na webu RocniHlaseni.cz. Nahrajete potřebné podklady a odborníci vám roční hlášení zpracují a včas ho odešlou přes ISPOP. Usnadněte si práci a starosti, vyplatí se mít na odpady zkušené pomocníky.