Výbava autodílny: zvedák či kompresor jsou nezbytností

Každá autodílna musí být kvalitně vybavena potřebným vybavením, aby se vám v ní dobře pracovalo. Seznam věcí, které vám v autodílně nemohou za žádnou ceny chybět je nepřeberný. Výběr se nevyplatí podceňovat. Přeci jen, v případě autodílen se nejedná o vybavení za pár korun. S výběrem proto mohou vhodně pomoci i recenze, které vypovídají o spolehlivosti a funkčnosti daného zařízení. A jaké, že jsou ty základní věci, bez kterých se neobejdete?

Zvedáky zrychlí i usnadní práci

Pokud opomeneme běžné vybavení, jako jsou ruční nástroje, např. gola, šroubováky, utahovačka apod, jsou velmi důležité zvedáky. Aby bylo možné na autě pracovat, potřebujeme ho nadzvednout. Lze to provést různými způsoby. Tím nejpohodlnějším a zároveň nejrychlejším je použití dvousloupového zvedáku. Investice je sice poněkud vyšší ale rozhodně se vyplatí. Použití dvousloupového zvedáku je rozhodně bezpečnější volbou, než-li použití klasického heveru či nájezdů. Při výběru zvedáku se zaměřte především na:

 

Nevíte si rady s výběrem? Nebojte se zeptat

Dvousloupové zvedáky patří k nejvyužívanějším zvedákům především v autoservisech a pneuservisech. I díky tomu je nabídka skutečně pestrá. Občas ale může být složité se v ní zorientovat. Pokud si nejste jisti s výběrem vhodného zvedáku pro vaši dílnu, není nic jednoduššího než se poradit přímo s prodejcem. Ten vám zodpoví veškeré vaše dotazy a navrhne ideální řešení přímo šité na míru vašim potřebám.

Kompresor nesmí chybět v žádné dílně

Dalším nezbytným vybavením autodílny je samozřejmě kvalitní kompresor. Ideální volbou jsou šroubové kompresory, které jsou pro autodílny jako stvořené. Existuje řada různých typů a objemů, takže si můžete vybrat přesně podle potřeb. Kompresor využijete k mnoha různým účelům, a to nejen v autodílně.  Šroubové kompresory jsou odolné a úsporné.

Zdroj obrázku: U-STUDIOGRAPHY DD59 / Shutterstock.com