Pohodlné řízení s vyhřívanými autopotahy od Vopi

Mrazí Vás jen při pomyšlení, že byste opětovně nasedli do auta, které je po chladné zimní noci naprosto vymrzlé? Vidina nachladnutí či onemocnění močových cest je více než nepříjemná. Prevenci však můžete vyjít naproti i tím, že si do Vašeho motorového vozidla pořídíte vyhřívané potahy do auta od Vopi.

Zimní řízení jedině s vyhřívanými autopotahy

Vyhřívané autopotahy sebou přináší samé výhody. K té nejpřednější patří především to, že se velmi rychle zahřejí. Dá se říci, že příjemného tepla můžete dosáhnout již pár minut po nastartování auta. Vyhřívaný potah hřeje nejen po celé délce zad, ale také na zadní stranu stehen. Nainstalování vyhřívaného potahu je naprosto snadné. Vyhřívaná podložka do auta se pouze položí na sedačku a zapojí do autozásuvky standardního zapalovače. Výhřevnost potahu funguje již od třiceti vteřin po zapojení. Vyhřívané autopotahy lze použít také pro sedadla s Airbagy. V potazích je zabudován termostat, který drží stejnou teplotu. Některé vyhřívané autopotahy mají i více volitelných úrovní teplot, které lze regulovat přiloženým ovladačem. Vyhřívané autopotahy ocení nejen ženy, ale také ti řidiči, kteří se potýkají s bolestmi zad. V portfoliu společnosti Vopi naleznete však nejen vyhřívané autopotahy, ale také autopotahy na míru a masážní autopotahy.

Gumové i látkové autokoberečky od Vopi

Ke komfortnímu cestování patří nejen kvalitní autopotahy, ale také precizně vyrobené autokoberečky. V e-shopu společnosti Vopi objevíte, jak gumové www.vopi.cz/presne-gumove-autokoberce/, tak látkové autokoberce. V blátivém podzimním a zimním období oceníte možnost zašpiněné gumové autokoberce Fabia pouze vytřepat nebo vysát. Přesné gumové autokoberce jsou navíc šity tak, aby braly ohled na výstupky v podlaze konkrétního typu daného vozidla. Vopi má nejprodávanější gumové autokoberce skladem. Autokoberce si u Vopi vybere i ten nejnáročnější klient. Vopi patří k nejspolehlivějším výrobcům autopotahů i autokoberců v Česko republice.