Moderní auto se jen stěží obejde bez autopotahu od Vopi

Nedovedete si představit cestování bez vlastní dopravy v komfortně vybaveném automobilu? Pohodlné řízení Vám umožní kvalitní autopotahy, které si můžete objednat na začátku léta v internetové prodejně společnosti Vopi.

Vopi je předním dodavatelem i výrobcem kvalitních autopotahů. Vopi dává možnost vybrat klientům ze dvou typů autopotahů. Oba dva typy autopotahů si můžete prohlédnout zde www.vopi.cz. Velmi oblíbené jsou zejména autopotahy šité na míru jednotlivých značek automobilů. S největší pravděpodobností je tak možné vyjít vstříc také Vašim požadavkům a nechat vyrobit autopotahy pro Váš automobil.

Autopotahy na míru je možné nechat si vyrobit z více než padesáti materiálů a barevných variant látek. Při výběru autopotahů na míru Vám pomůže speciální konfigurátor. Autopotahy na míru byly pečlivě vyrobeny v České republice a splňují veškerá bezpečnostní kritéria. Autopotahy na míru jsou oblíbeny zejména proto, že skvěle kopírují tvar sedadel vozu. K účelu absolutního pohodlí při řízení byly autopotahy podvrstveny molitalinem či vatelínem a opatřeny mřížkou. Na jejich ušití jsou použity pouze kvalitní látky a průmyslové nitě, což prodlouží jejich životnost.

V nabídkovém katalogu však najdete také univerzální autopotahy. Interiér automobilu si lze jen stěží představit bez autokoberců. I ty najdete v portfoliu společnosti Vopi. K důvodům, proč pořídit autopotahy právě od společnosti Vopi, patří především možnost získat zboží přímo od výrobce za výhodné ceny i rychlá dodací doba.

Vopi vyrábí a dodává, jak gumové, tak látkové autokoberce. Gumové autokoberce nejrozšířenějších typů aut najdete u Vopi trvale skladem, textilní autokoberce je možné vyrobit do jednoho pracovního dne.