Hledáte nový vůz? Vyberte si z nabídky nových modelů Kia

Chcete si vybrat nové vozidlo a nevíte, jaké jsou nové modely? Před nákupem je dobré pečlivě prověřit, jaké novinky nabízí různé značky, ať si vyberete takový automobil, který vám nabídne nejlepší možnou službu. Se základní orientací v novinkách vám pomůže i následující článek, který se zaměřuje na 4 modely vozů Kia.

Komfortní a praktický model Kia Stonic

Moderní vzhled s nádechem SUV a pohodlná jízda po městě i na výlety? To nabízí vůz Kia Stonic. Odvážný exteriér se kombinuje s dynamicky zařízeným interiérem, kde je radost sedět. Díky částečně hybridnímu pohonu nabídne skvělý výkon a zároveň ekonomický provoz. Zkrátka ideální vozidlo pro všestranné využití.

Kia Sportage jako klasické SUV

Jestli hledáte něco většího pro neohroženou jízdu naprosto kdekoliv, zvolte kvalitu, jakou je model Kia Sportage. Ve své kategorii disponuje velmi příznivou cenu v kombinaci s dobrým výběrem různých stupňů výbavy poskytne něco pro každého. Propracovaný interiér nabízí pohodlí a pokročilé funkce. Bát se nemusíte ani parkování, protože s tím si hravě poradí parkovací asistent.

Kia Rio jako pohodlné vozidlo do města

Kdo by naopak chtěl něco menšího na klidné ježdění do práce a pro běžné užívání, využije spíše menší model Kia Rio. Ta nabídne příjemné vnější rozměry, které však zároveň neubírají štědrému vnitřnímu prostoru. Příznivá je hlavně cena. Na výběr máte z několika stupňů výbavy a různých motorizací. Sportovní jízdu pro akčnější řidiče nabízí GT Line.

Kia CEED

Jestli hledáte model vozidla s opravdu pestrým výběrem různých specifikací a úprav, je pro vás ta pravá Kia CEED. Specifický design a vnitřní prostornost vytváří univerzální vůz, se kterým zvládnete cokoliv. Ideální pro ježdění do práce i na výlety s rodinou. Kromě klasické motorizace je k dispozici také plug-in hybrid verze.