Prodej a výkup nákladních aut

Snad v každé obci byste dnes našli autobazar, který však nabízí pouze osobní automobily. Majitelé nákladních aut a firmy mají často problém, jak se zbavit ojetého nákladního vozidla. Trn z paty jim může vytrhnout TIRcentrum.cz, což je největší prodejce nákladních vozidel v České republice. Vedle prodeje nákladních aut se zabývá i jejich výkupem, stejně jako přívěsů či návěsů. Tato nákladní technika jde do komisního prodeje a TIRcentrum nabízí i prodej na protiúčet.

O jakou nákladní techniku se jedná?

TIRcentrum nabízí prodej nákladních vozidel nejen do 7,5 tuny, ale i nad tuto váhovou kategorii. Všechny nabízené automobily jsou samozřejmě ojeté, ovšem v dobrém technickém stavu, takže mohou dále sloužit svému účelu. Stejně tak to platí pro tahače návěsů, sklápěče, kamiony a další nákladní techniku. Zájemci si mohou vybírat především z nejznámějších značek, kterými jsou MAN, Mercedes-Benz, Volvo, Iveco, Schmitz, DAF nebo Tatra. TIRcentrum ovšem nabízí i méně běžné značky.

Používání vyhledávače

Výhodou TIRcentra je, že si potřebnou nákladní techniku můžete vybírat v pohodlí svého domova či kanceláře. Hledání si usnadníte a urychlíte zvolením určité kategorie, ve které si zadáte údaj, o který máte zájem. V první řadě je to skupina, ve které si vyberete nákladní vozidlo do 7,5 tuny, nebo nad 7,5 tuny, sklápěč, návěs, přívěs či další nákladní techniku. Dále ve skupině najdete i autobus, dodávku, stavební stroj či jiný speciál. Další kategorií je karoserie, která může mít několik variant, a to od cisterny, přes autojeřáb, valník, podvalník, skříň až třeba po traktor nebo bagr. Kategorie značky obsahuje přehledné uspořádání podle abecedy od Avie až po Zetor. Samostatnou kategorií je rok výroby, kde můžete stejně jako u ostatních kategorií zvolit buď možnost „nerozhoduje“, nebo možnost „rok výroby do“.

Další výhoda

TIRcentrum.cz se snaží vyhovět zákazníkům také uváděním maxima informací o prodávané nákladní technice. U každé nabídky proto najdete fotografii, stav tachometru, ID vozidla, druh převodovky, obsah a výkon motoru, počet míst a pochopitelně také celkovou cenu.